O wysokiej jakości naszych usług świadczą liczne zrealizowane projekty. Filozofia oraz polityka marki Tecnomasz jest ukierunkowana na pełną satysfakcje Klientów. Stałe poszukiwania oraz staranna selekcja ofert w połączeniu ze ścisłą współpracą z Klientem pozwala nam na przygotowanie ciekawych propozycji. Pozyskujemy sprzęt nowy i używany z terenu Europy. Z każdym zleceniem zdobywamy nową wiedzę i rozwijamy nasze kontakty biznesowe. Jednocześnie uczymy się. Pomaga nam znajomość języków obcych i realiów rynku, na którym pracujemy. Nasza historia pokazuje, że nie ma problemu, którego nie można skutecznie rozwiązać.


Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną realizację każdego zlecenia. Wykonujemy usługę mając na uwadze konkretne potrzeby Zleceniodawców. Dostarczamy rozwiązania do podnoszenia oraz transportowania. Nasza oferta obejmuje:


  • Suwnice bramowe i pomostowe do hali i na estakady :jedno- i dwudźwigarowe,
  • Żurawie kolumnowe i przyścienne,
  • Manipulatory,
  • Boat-Hoists dla ciągnięcia i wodowania łodzi,
  • Estakady,
  • Maszyny specjalnego przeznaczenia sterowane elektronicznie.

Podejmowaliśmy się także realizacji zleceń na żurawie budowlane. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na dźwigi szybkiego montażu, stosowanych już powszechnie w całej Europie ze względu na ich mobilność i ekonomię użytkowania.


Przy każdej realizacji zlecenia zabiegamy o dobór rozwiązania najbardziej odpowiadającego indywidualnym potrzebom Klientów. Podejmowaliśmy się współpracy w różnych regionach kraju oraz w wielu branżach. Szanując czas oraz pieniądze naszych Klientów, realizowaliśmy zlecenia terminowo i trzymaliśmy się wyznaczonego budżetu. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu zyskaliśmy uznanie na rynku.


OSTATNIE REALIZACJE

Montaż suwnicy FAF Polska

Suwnica bramowa o udźwigu 30 T i rozstawie w osiach kół 25 m. Ciekawostką w tej suwnicy jest zastosowanie obrotnicy z dwiema wciągarkami po 15 ton. Ułatwia to załadunek...
czytaj

Montaż suwnicy 2x25 t - 41,5 m. w firmie BETARD. Rok 2020

Z załogą, którą posiada Betard, można podejmować najtrudniejsze wyzwania. Było szybko i bezpiecznie. Zmieniłem tylko krańcówki na bardziej nowoczesne i...
czytaj

Montaż suwnic w Bed-Met Opole

To już druga suwnica zrealizowana dla firmy transportowej Bed_Met z Opola. Zapewne gdyby Klient nie był zadowolony z pierwszej, nie zamówiłby w Tecnomasz 30-tonowej.
czytaj

Realizacja dla Stal Complex

Polska firma Stal Complex jest jednym z wiodących przedsiębiorstw o krajowym potencjale, która zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. W ramach...
czytaj